2019.08.09.
Értékesítés

Pápai csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni, így az értékesítési terület támogatására motivált munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

FELADATOK

  • autóértékesítési folyamatok támogatása (adminisztrációs feladatok),
  • ügyféladatbázis karbantartása, frissítése,
  • számlázás,
  • szerződések előkészítése,
  • a ŠKODA autómárka programjainak kezelése (rendelések, lejelentések, riportok),
  • auditok előkészítése, minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok,
  • ügyfél elégedettség mérése, ügyfélakvirálás.

ELVÁRÁSOK

  • középfokú végzettség,
  • határozott, magabiztos fellépés, ügyfélcentrikus magatartás,
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • MS Office ismeretek,
  • műszaki érdeklődés, gépjárművek iránti érdeklődés,
  • angol vagy német nyelvtudás előny.

ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK

Biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört, versenyképes jövedelmet. Megismerheti forgalmazott autómárkáinkat, tapasztalatot szerezhet az autókereskedelem és ügyfélkezelés területén.

Felkeltettük érdeklődését? Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a leierauto.hr@leier.hu e-mail címre.

Bízunk benne, hogy találkozunk!

Leier Autó Kft
8500 Pápa
Külső-Veszprémi út 56.
Telefonszám: +36 89 520 520

www.leierandco.hu