2020.06.05.
Szerviz

Gondoskodj Te is arról, hogy Ügyfeleink elégedetten térjenek vissza hozzánk!

Győri csapatunkat szeretnénk tovább erősíteni, és ehhez épp Téged keresünk,

SZERVIZTANÁCSADÓ pozícióba.

FELADATAID lesznek:

  • Támogatást nyújtása ügyfeleinknek a diagnosztikán alapuló tanácsadástól kezdve, a gépkocsi ügyfélnek történő visszaadásáig és ennek során a kapcsolattartó szerepet töltesz be az ügyfél és a szerviz között
  • Az ügyfeleink számára nyújtott minden területre kiterjedő és meggyőző támogató tevékenységével hozzájárulsz ügyfeleink kötődésének biztosításához és az új ügyfelek megnyeréséhez
  • Kapcsolattartó szerepet töltesz be a jótállási- és méltányossági esetek, valamint az összes többi javítási megbízás ügyintézésében
  • Támogatást nyújtasz a szervizszolgáltatásokkal kapcsolatos tanácsadásban és a szervizszolgáltatások értékesítésében.

ELVÁRÁSAINK feléd:

  • Műszaki végzettség vagy erős műszaki háttérrel párosuló kereskedelmi végzettség
  • Lelkesedés az autóipar iránt
  • Kimondottan ügyfél- és szervizorientált személyiség vagy és ügyfeleink elvárásaira meggyőző megoldásokat talál
  • Remek kommunikációs készséggel rendelkezel, stressztűrő és megbízható vagy.

AMIT KÍNÁLUNK NEKED:

  • Stabil munkahely
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés és cafeteria

Várjuk jelentkezésed KIZÁRÓLAG E-MAIL-ben, fényképes önéletrajzzal a leierauto.hr@leier.hu e-mail címre.

Bízunk benne, hogy találkozunk!